2 kolejka. Świetny mecz Zmarnowanych Talentów.

Boanerges  - Faithful (1-2) 6-6

W pierwszym meczu drugiej kolejki na przeciw siebie wyszły ekipy Boanerges oraz Faithfula. Oglądaliśmy szybkie i wyrównane zawody. Do przerwy Faithful prowadził 2-1 po dwóch bramkach Chajdaka. W drugiej połowie oba zespoły jeszcze bardziej podkręciły tempo czego efektem było strzelenie 9 bramek. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 6-6. Świetne zawody rozegrał Grochowski (Boanerges) oraz Chajdak (Faithful) którzy strzelili dla swoich zespołów po 4 bramki.

Mvp: Chajdak (Faithful)

Haszta Baszta  - Imielin (0-3) 0-7

W drugim starciu faworytem była ekipa Imielina. Już w 2 minucie meczu kapitalnym strzałem z wolnego popisuje się Wiśniewski. Do przerwy Imielin zdobył jeszcze dwie bramki autorstwa M. Dębskiego i Dolniaka. Cały mecz toczył się pod dyktando aktualnego mistrza. W drugiej połowie Imielin dołożył jeszcze cztery bramki i pewnie ograł Haszte 7-0. Do tego triumfu poprowadziło wyróżniające się trio M.Dębski - Wiśniewski  - Dolniak.

Mvp: M.Dębski (Imielin)

Galacticos - Zmarnowane Talenty (0-1) 1-4

W kolejnym starciu faworytem była ekipa Galacticos. Pierwsza połowa bardzo wyrównana oglądaliśmy ataki z obydwu stron ale albo brakowało skuteczności albo bramkarze spisywali się na medal. Jedyna bramka padła po rajdzie Paciorkowskiego który wpadł w pole karne został sfaulowany i sędzia podyktował słusznie rzut karny który pewnie wykorzystał W. Kalata. Druga połowa bez zmian szybkie tempo i walka z obydwu stron widać było że żaden zawodnik w tym meczu nie odstawi nogi. W drugiej połowie jak to mówiło paru zawodników beniaminek świetnie wyczekał Galacticos i wypunktował gospodarzy odnosząc zasłużone zwycięstwo 4-1.

Mvp: Paciorkowski (Zmarnowane Talenty)

Sienna  - Rebels  (4-0) 9-1

W ostatnim meczu faworytem była ekipa Siennej która chciała się zrewanżować za nokaut z zeszłej kolejki. Do przerwy Sienna prowadziła pewnie 4-0 a wyróżniającym zawodnikiem był Kuba Mroczek który strzelił 2 bramki I zanotował asystę. Po przerwie gra się nie zmieniła Sienna non stop atakowała Rebels i podwyższała swoje konto bramkowe a głównym motorem napędowym był Bozuid oraz Koziorek. Jedyną bramkę dla gości strzelił Bartha bezpośrednio z rzutu rożnego. Ostatecznie Sienna gromi Rebelsów 9-1 i daje sygnał że wynik z pierwszej kolejki był wypadkiem przy pracy.

Mvp: Mroczek (Sienna)