3 kolejka. Imielin i Zmarnowane Talenty nadal niepokonane.

Zmarnowane Talenty  - Boanerges (0-0) 1-0

Trzecią kolejke zaczęliśmy od meczu derbowego bo tak mozna nazwać ten mecz gdyż w zespole beniaminka występuje aż 8 byłych zawodników Boanerges. Mecz był bardzo wyrównany zacięty widać było że żadna z druzyn nie chce popełnić błędu. Na początku spotkania świetna okazję miał Rysz z Boanerges najpierw trafił w słupek a później zmarnował dobitkę, chwilę później swietna akcja Paciorkowskiego ale po jego strzale piłka również minęła bramkę. Druga połowa wcale nie różniła się od pierwszej co prawda zawodnicy dochodzili do dogodnych sytuacji ale na posterunku byli bramkarze. W 54 minucie Paciorkowski wpada w pole karne i zostaje sfaulowany przez Radka Sobola i sędzia wskazał na wapno. Do piłki podszedł niezawodny Wojtek Kalata i Zmarnowane Talenty zdobywają jakże ważne kolejne 3pkt. Przed nimi w następnej kolejce mecz o lidera z aktualnym mistrzem clf jesteśmy bardzo ciekawi tej konfrontacji gdyż są to jedyne drużyny które mają komplet punktów po 2 kolejkach.

Mvp: M. Marszałek ( Zmarnowane Talenty)

Faithful  - Sienna  (0-1) 2:13

W kolejnym starciu faworytem była ekipa Siennej. Do 15 minuty meczu mecz byl bardzo wyrównany ale w spomnianej minucie Paweł Pokorny za niesportowe zachowanie otrzymał czerwona kartkę o Faithful musiał grać jednego zawodnika mniej co wykorzystała Sienna w 22 minucie Dąbrowski zagrał do Bozuida a ten dał prowadzenie swojej drużynie. Druga połowa to miała być już dominacja Siennej ale niespodziewanie w 34 minucie Faithful prowadził już 2-1 po dwóch bramkach Pięty co rozloscilo tylko gości którzy od razu wzięli się za odrabianie strat i można śmiało powiedzieć że wręcz roznieśli Faithful strzelając az 12 bramek!. Do tego triumfu poprowadziło trio Bozuid  - Domidowicz  - Mroczek którzy raz po raz wpisywali się do protokołu meczowego.

Mvp: Bouzid (Sienna)

Imielin  - Galacticos (3-1) 7-3

W następym pojedynku faworytem była ekipa Imielina która potwierdza że jest głównym faworytem do mistrzostwa. W 11 minucie po akcji Wiśniewskiego niezawodny G. Kakozwa daje prowadzenie swojej drużynie ale lider nie cieszył się zbyt długo z prowadzenia bo minutę później Gos wpada w pole karne zagrywa do Milczara a ten mocnym strzałem wyrównuje stan meczu. Mecz wydawał się być wyrównany ale Imielin pokazał jakość i zdobył 2 bramki po świetnych strzałach R. Dębskiego oraz Wiśniewskiego. Druga połowa zaczęła się od 2 fatalnych błędów bramkarza Galacticos który postanowił zabawić się z najlepszym strzelcem ligi G. Kakozwą co pewnie wykorzystał snajper odbierając piłkę bramkarzowi i strzelając do pustej bramki. Można było śmiało powiedzieć że było po meczu niby Galacticos zdobyło zaraz dwie bramki ale kontrolę nad meczem miał cały czas Imielin. W końcówce po jeszcze jednej bramce dołożyli duet Kakozwa  - Wiśniewski i Imielin zasłużenie wygrywa to starcie i zgarnia kolejne cenne 3 punkty.

Mvp: G. Kakozwa ( Imielin)

Rebels - Haszta Baszta (2-0) 5-1

W ostatnim starciu faworytem była ekipa Rebels która już odprawiła z kwitkiem ekipę Boanerges. Zespół Haszty widać że ma problemy kadrowe brakuje liderów z zeszłego sezonu i nie ma kto za bardzo pokierować grą zespołu.  Wynik w 9 minucie otworzył niezawodny Maciek Kielpsz który odpalił pocisk nie pozostawiając żadnych szans Pielachowskiemu. W 28 minucie kolejna akcja Maćka zagrywa do D. Keczkowskiego a ten pewnym strzałem podwyższa na 2-0. Druga połowa to ciągła dominacja Rebels którzy raz po raz atakowali i kontrolowali wynik meczu. Zdołali zdobyć jeszcze 3 bramki autorstwa braci Kęczkowskich a jedno trafienie dołożył Mikołaj Kiełpsz. Honorową bramkę dla Haszty na otarcie łez strzelił Żurek. Dzięki temu zwycięstwu Rebelsi mają już 6 punktów i za tydzień czeka ich mecz z pogrążonym w kryzysie zespołem Galacticos.

Mvp: Maciek Kiełpsz ( Imielin)