8 kolejka. Hit na remis.

Zmarnowane Talenty - Haszta Baszta (5-0) 7-1

W pierwszym starciu na przeciw siebie stanęły ekipy które w zeszłej kolejce wygrały swoje mecze więc spodziewaliśmy się wyrównanego starcia. Do przerwy jednak lider zagrał kapitalnie i wręcz wypunktował piłkarzy Haszty 5-0. Bramki dla gospodarzy strzelali kolejno Kalata - Statkiewicz- Chludziński - Dąbrowski - Bartnicki. Druga połowa to ciągła dominacja Talentów którzy dołożyli dwie bramki (Paklepa i Kalata ) zaś dla gości trafił świetnym strzałem z dystansu niezawodny Tadek Epsztein.  Gospodarzy standardowo do zwycięstwa poprowadził duet Kalata   2 bramki 2 asysty i Lachowski 4 asysty.

Mvp: Kalata (Zmarnowane Talenty)

Faithful - Galacticos (0-5) 4-5

W kolejnym starciu faworytem była ekipa Galacticos która  musiała zgarnąć 3pkt po zeszłotygodniowej wpadce. Do przerwy zespół gości zagrał wręcz koncertowo strzelając 5 bramek nie tracąc żadnej. Wynik w 9 minucie otworzył Pobocha zaś kolejne 4 bramki dołożył niezawodny Grzegorz Kakozwa. Od 42 minuty drugiej połowy zawodnicy Galacticos opadli z sił (brak rezerwowych) a do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Faithfula. W 42 minucie bramkę zdobyl Kevin a później hat-trikiem popisał się Pieniążek i mieliśmy wynik 4-5. Ostatecznie Galacticos wygrywa to spotkanie ale naprawdę mieli dużo szczęścia ponieważ Faithful bardzo przycisnął i był o krok żeby odrobić 5 bramkową stratę z przed przerwy.

Mvp: Grzegorz Kakozwa (Galacticos)

Rebels - Real Piasty (0-1) 1-1

W trzecim starciu czekało nas najciekawsze spotkanie tej kolejki. Mecz od samego poczatku był zacięty z lekką przewagą drużyny Realu która objęła prowadzenie w 19 minucie za sprawą Swekleja. Druga połowa również toczyła się pod dyktando gości którzy kontrolowali grę aż do 60 minuty.  W środkowej części boiska sędzia odgwizdał rzut wolny dla Rebels w tym czasie 2 zawodników złapało się za koszulki ale Rebels szybko wznowiło grę I dość nieoczekiwanie dla graczy Realu Jan Polański w ostatniej akcji meczu wyrównał na 1-1. Wielkie gapiostwo zawodników Realu kosztowało ich stratą 2 pkt pamiętajmy że póki nie ma gwizdka trzeba grać do końca. Czy sędzia mógł zachować się inaczej i zatrzymać grę? Zatrzymał przy faulu  i zawodnicy Rebels rowniez zatrzynali pilke ale skoro gra została szybko wznowiona bramka jak najbardziej prawidłowo zdobyta co potwierdzali wszyscy zawodnicy innych drużyn którzy oglądali mecz.

Mvp: Sweklej (Real Piasty)

Old Stars - Boanerges (3-3) 3-11

W ostatnim starciu faworytem była ekipa Boanerges.  Do przerwy mieliśmy nie lada niespodziankę drużyna Old Stars skazana na pożarcie remisowała do przerwy z wyżej notowanym rywalem 3-3. Świetnie w pierwszej połowie spisywał się duet Pomorski -Boruc zaś z drugiej strony odpowiedzieli Fotka oraz Puchalski. W drugiej połowie do głosu w końcu doszli zawodnicy Boanerges którzy strzelili rywalom 8 bramek nie tracąc żadnej. Świetnie rozgrywał Puchalski a akcje kończył Fotka. Ostatecznie Boanerges wygrało 11-3 i wskoczyło na 4 miejsce w tabeli.

Mvp: Puchalski (Boanerges)