7 kolejka. Kapitalny występ Haszta Baszta

W siódmej kolejce oglądaliśmy ciekawe zawody. W pierwszym starciu na przeciw siebie stanęły drużyny Rebels oraz Faithful. Faworytem spotkania była ekipa Michała Koperskiego ale do przerwy mieliśmy wynik 1:1. Mecz był bardzo wyrównany obydwie drużyny grały o pełną pulę. Bohaterem spotkania został Michał Wojtyński który zdobył dwie bramki a decydujące trafienie zdobył w 52 minucie. Drużyna Faithfula nie ma szczęścia w tym sezonie co kolejke są blisko punktów ale na koniec ciągle czegoś brakuje tak było i tym razem. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Rebels i zieloni są ciągle w walce o czołową trójkę na koniec rundy.

W kolejnym starciu Real Piasty nie dał żadnych szans zespołowi Old Stars. Do przerwy zespół Mateusza Mikołajczuka prowadził 8:0 i nie zapowiadało się by mieli dość strzelania. Licznik finalnie zatrzymał się na wyniku 17:1. Honorową bramkę dla gości zdobył Boruc. W drużynie Realu kapitalne zawody zagrał Maciek Kulik który tego dnia zdobył 9 bramek! i zanotował również dwie asysty dobre zawody zagrali również Mikołajczuk (3 bramki) oraz Sweklej (3 bramki 6 asyst). Piłkarzem meczu został wybrany Maciek Kulik który został liderem strzelców.

W kolejnym starciu faworytem był zespół Jacka Wdowczyka zespół Galacticos który mierzył się z zespołem Haszta Baszta. Od początku mecz był bardzo zacięty i wyrównany ale bardziej konkretni w swoich działach byli gracze Szymona Przedpełskiego którzy schodzili na przerwę z wynikiem 3-1. Druga połowa to już dominacja Haszty która wręcz wypunktowała Galacticos. Mecz zakończył się wynikiem 7-3 a do zwycięstwa Haszte poprowadziło trio Epsztein - Petlik - Lasia. Zawodnikiem meczu został Tadek Epsztein który w tej edycji jest naprawdę w bardzo dobrej formie.

W ostatnim starciu mielismy hit tej kolejki Boanerges podejmowało zespół lidera Zmarnowane Talenty. Pierwsza połowa to walka o każdy centymetr boiska dla obu ekip nie było straconych piłek. Na przerwę z lepszym wynikiem schodziła ekipa Wojtka Kalaty ktor prowadziła 3-2. W drugą połowę lepiej weszli goście którzy odskoczyli rywalowi na kilka bramek (2-6) i gdy wydawało się że jest po meczu Boanerges ruszyło odważnie do ataków za sprawą Krawczyka który dwoił sie i troił tego dnia. Ostatecznie Talenty wygrały 5-6 i zrewanżowały się za porażkę w pierwszym starciu gdzie było (2-1) dla Boanerges. Piłkarzem meczu został Wojtek Kalata ( 2 bramki 2 asysty)  który jest w kapitalnej dyspozycji lideruje w klasyfikacji asystentów jest też w czubie najlepszych strzelców i trzeba przyznać że jest głównym kandydatem do zgarnięcia nagrody mvp rundy jesiennej.