1 kolejka. Real Piasty show!!!

Dnia 6 kwietnia ruszyliśmy z kolejnym sezonem clf.

Niestety nie dokończyliśmy poprzedniego sezonu ponieważ z ligi wycofały się drużyny Faithful problemy kadrowe oraz zespół Old Stars który przeniósł się do ligi bemoweksiej gdzie będzie miał bardziej wyrównany poziom.

Mistrzostwo obronił zespół Zmarnowanych Talentów srebne medale powędrowały po raz kolejny do Galacticos zaś podium uzupełnili zawodnicy Boanerges.

Zaczęliśmy więc nowy sezon w 6 - osobowym składzie.

Będziemy grali systemem mecz i rewanż co da nam 10 kolejek.

W pierwszym starciu kapitalnie pokazał się zespół Realu Piasty ktory wręcz znokautował zespół Galacticos wygrywając 6-1.

Gracze Mateusza Mikołajczuka tego dnia byli lepsi w każdym aspekcie gry więcej biegali więcej grali piłka więcej oddawali strzałów widać było że przyjechali dziś z jednym celem 3pkt i w pełni wypełnili swoje zadanie. Cała drużyna zasługuje na wielkie brawa bo tego dnia nie mieli słabych punktów. Ciężko bylo wybrać piłkarza meczu ale postawiłem na Tomka Biadonia który świetnie spisał się w obronie i oprócz tego dołożył 2 bramki i asystę.

W kolejnym starciu faworytem był zespół Zmarnowanych Talentów. Od początku spotkania to właśnie goście pokazali że będą prowadzić grę czego efektem było strzelenie 2 bramek. Po przerwie na 3-0 bramkę z karnego zdobył najlepszy gracz poprzedniego sezonu Kalata i wydawało się że jest po meczu lecz Haszta nie złożyła broni i na 2 minuty przed końcem zrobilo się 2-3. Ostatnie słowo należało jednak do Talentów a dokładnie do Tomka Chludzińskiego który do asysty dołożył bramkę czego efektem było zgarnięcie mvp meczu.

W ostatnim starciu więcej szans dawaliśmy zespołowi Boanerges.  Do przerwy mieliśmy wynik 2-2 ale gdyby nie postawa Leszczyńskiego w bramce to Rebels powinni prowadzić spokojnie 2 bramkami. Prym w akcjach ofensywnych wiedli skrzydłowi Koziorek (Boanerges) oraz Maciek Kiełpsz (Rebels). Po przerwie więcej z gry mieli zawodnicy Boanerges którzy po ciężkim boju zdołali zdobyć cenne 3pkt pokonując ostatecznie Rebels 5:4. Graczem meczu został Paweł Koziorek który zdobył tego dnia 2 bramki i 1 asystę.