2 kolejka. Boanerges liderem.

Zmarnowane Talenty - Rebels  (1-3) 4-4

W pierwszym starciu drugiej kolejki naprzeciw siebie stanęły ekipy Zamrnowanych Talentów oraz Rebels. Od początku spotkania wydawało się że będzie to wyrównane spotkanie a niektórzy przewidywali nawet zwycięstwo Rebels bo w zespole gospodarzy zabrakło duetu Kalata - Lachowski. Dobrze w spotkanie weszli gospodarze bo już w 2 minucie prowadzili 1-0 po bramce Statkiewicza później parę dobrych sytuacji miał Górka ale nie podwyższył wyniku. Pierwsza połowa zakończyła się sensacyjnym wynikiem 1-3 dla Rebels bramki zdobyli 2 Kuba Polański oraz niezawodny Maciek Kiełpsz. Po przerwie spodziewaliśmy się ataków gospodarzy ale to Wojtek Polański zdobył kolejna bramkę dla gości i gdy wydawało się że Rebels dowiozą cenne zwycięstwo od 45 minuty aktualny mistrz wziął się za odrabianie strat zdobył 3 bramki (Dąbrowski-Statkiewicz-Górka) i ostatecznie po dobrym spotkaniu drużyny podzieliły się punktami.

Mvp meczu: Maciek Kiełpsz (Rebels)

Galacticos - Haszta Baszta (0-1) 2-2

W kolejnym starciu wydawało się że wiecej argumentów żeby wygrać spotkania ma zespół Galacticos. Początek spotkania był wyrownany w 10 minucie rzut rożny wykonał Szakalicki zagrał do Oskara Petlika a ten bez problemu umoscil piłkę w bramce i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.  Druga połowa to jiz dominacja Galacticos którzy raz po raz atakowali bramkę Bauera w 42 minucie Gos wyrównał na 1-1 i gdy się  wydawało że gospodarze pójdą za ciosem Tadek Epsztein wywalczył rzut karny i podwyższył wynik na 1-2. Nie minęła minuta Szymczyk precyzyjnym strzałem za pola karnego wyrównał na 2-2 i takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie. Bohaterem meczu został bramkarz Haszty Bauer który wybronił kilka stuprocentrowyvh sytuacji gospodarzy.

Mvp: Bauer (Haszta Baszta)

Real Piasty - Boanerges (0-4) 1-7

W ostatnim starciu mieliśmy hit tej kolejki lider Real Piasty podejmował Boanerges. Spodziewaliśmy się wyrównanego pojedynku lecz zespół Wojtka Leszczyńskiego jest przygotowany do tego sezonu znakomicie. Do przerwy można powiedzieć wręcz że rozbili rywali. Trio Morgun - Puchalski - Grochowski byli nie do zatrzymania dla rywali. W 48 minucie bramkę dla gospodarzy zdobył niezawodny Kulik ale to tylko podrażniło gości którzy w ostatnie 3 minuty dołożyli jeszcze 3 bramki i zasłużenie zdobyli 3 punkty dodatkowo będąc jedyną drużyną po 2 kolejkach z kompletem punktów.

Mvp meczu: Morgun (Boanerges)