3 kolejka. Hit dla Boanergers.

Haszta Baszta - Real Piasty (0-2) 1-9

W pierszym starciu trzeciej kolejki na przeciw siebie staneły ekipy Haszty oraz Realu. Patrząc na składy jakimi zjawiły się drużyny faworytem był zespół Mateusza Mikołajczuka Real Piasty. Już w 4 minucie wynik otworzył Kulik zaś w 23 minucie solową akcją popisał się Kusaj i do przerwy mieliśmy wynik 0-2. Im dalej w mecz tym coraz większą przewage osiągali gracze Realu efekt to aż 7 strzelonych goli. Kapitalne zawody w obronie rozgrywał Kusaj który tego dnia strzelił 3 bramki zanotował 1 asystę i do tego świetnie przecinał akcje rywali. Ostatecznie Real Piasty gromi Haszte 9-1 i awansował na drugą pozycję w tabeli.

Mvp: Kusaj (Real Piasty)

Rebels - Galacticos (1-3) 4-7

W drugim starciu każdy wynik był mmożliwy. Na przeciw siebie stanęły 2 drużyny które zdobyły po 1 punkcie w obecnej kampani. Początek spotkania należał do Galacticos po 6 minutach bylo 2-0 po bramkach Pobochy i Gosa ale im dalej w mecz tym częściej do głosu dochodzili Rebelsi ktorzy rozkręcali się z każdą minutą w 14 minucie bramkę kontaktową zdobył Wojtyński i gdy sie wydawało że zaraz padnie bramka na remis kolejnego gola zdobył Gos i Galacticos schodziło na przerwę z wynikiem 1-3. W 37 minucie po raz kolejny w tej rundzie petardę odpalił Maciek Kiełpsz i było 2-3. Później do 3 asyst bramkę dołożył Dolniak i wydawało się że już Galacticos ma mecz pod kontrolą lecz Rebels po raz kolejny ruszyli do przodu i zdołali wrócić do gry strzelając 2 bramki (W. Polański - Wojtyński) i mieliśmy wynik 4-4. Ostatnie 10 minut to już dominacja Galacticos którzy zdobyli 3 bramki (Gos- Pobocha- Pieniążek) i ostatecznie po ciężkim boju Galacticos w końcu zgarnia cenne 3 punkty.

Mvp meczu: Gos (Galacticos)

Boanerges - Zmarnowane Talenty (3-1) 4-1

W ostatnim starciu mielismy hit kolejki. Faworytem spotkania byl zespół Boanerges który wyrasta na faworyta do mistrzostwa obecnej kampani. W 3 minucie do rzutu wolnego podszedł Grochowski który rzuty wolne traktuje jak rzuty karne i mieliśmy 1-0. W 16 minucie Morgun dograł do Kalinowskiego a ten precyzyjnym strzałem dał dużo spokoju gospodarzom. W 18 minucie kolejny rzut wolny Grochowskiego i kolejna bramka ze stałego fragmentu gry. W 28 minucie bramkę zdobył Chludziński i wydawało się że może Talenty wrócą do gry jak tydzień temu. W bramce gospodarzy świetnie dwoił się i troił Leszczyński. W 55 minucie rzut rożny wykonał Koziorek a strzałem głową popisał się Puchalski I ostatecznie Boanerges zgarnia kolejne 3 punkty i jest jedyną drużyną w lidze z kompletem punktów.

Mvp meczu: Grochowski (Boanerges)