3 kolejka. Galacticos liderem, hit dla Boanerges.

Faithful - Rebels (0-2) 0-5

W pierwszym meczu 3 kolejki na przeciw siebie stanęły drużyny które zgoramdzily po 3pkt w obecnej kampani. W zespole Faithfula zabrakło lidera klasyfikacji strzelców Kevina zaś w zespole Rebels pojawili się Maciek Kiełpsz oraz Jacek Godlewski co napewno było wzmocnieniem zespołu który chciał podtrzymać passę z zeszlego wekendu. Do przerwy oglądaliśmy 2 trafienia gości najpierw w 14 minucie Kiełpsz zagrał do Wojtynskiego a minutę później Faithfula dobił Czubaj strzelając swoją już 5 bramkę w tym sezonie po asyście Dawida Kęczkowskiego. Druga połowa to już dominacja Rebels którzy swoją grą pokazują że chcą powalczyć w tym sezonie o coś więcej ( może o pudło) ale droga jeszcze daleka na tą chwilę natomiast zajmują po 3 kolejkach pozycje vice lidera a bilans bramkowy wygląda znakomicie 15 strzelonych i tylko 4 stracone bramki mówią same za siebie, natomiast zespół Faithfula po efektownej wygranej w pierwszej kolejce zagubił gdzieś formę a w następnej kolejce czeka ich ciężki mecz z drużyną Galacticos. Wracając do meczu Rebels strzelili jeszcze 3 bramki po jednej W. Polański - Jakub Polański oraz Bartha który jest w bardzo dobrej formie od początku sezonu dziś w meczu dorzucił kolejne 2 asysty i umocnił się w klasyfikacji asystentów ma po 3 kolejkach już 5 asyst i wyrasta na lidera swojej drużyny.

Mvp : Bartha (Rebels)

Old Stars - Real Piasty (0-1) 1-5

W drugim starciu faworytem była drużyna Mateusza Mikołajczuka Real Piasty. W pierwszej połowie meczu oglądaliśmy tylko jedną bramkę w 18 minucie Janus podał do Bobko i mieliśmy 0-1 dla gości. Druga połowa już była bardziej po dyktando gości w 44 minucie po akcji Mikołajczuka drugą bramkę zdobył Bobko ale szybka odpowiedz Old Stars Boruc zagrywa do Bartka Rychlika i mieliśmy 1-2. Ostatnie 15 minut lepiej wykorzystali zawodnicy Realu zdobywając 3 bramki. Dwie zdobył Tomek Biadoń zaś jedną dołożył Mikołajczuka. Ostatecznie w meczu dwóch beniaminków lepszy okazał się Real Piasty ale zwycięstwo nie przyszło im łatwo.

Mvp: T. Biadon (Real Piasty)

Galacticos - Haszta Baszta (2-1) 7-1

W trzecim starciu faworytem była bez wątpienia ekipa Galacticos choć napewno nie można bylo skreslać przed meczem szans Haszty bo juz pokazywali nie raz że w pilke potrafią grać i urywac punkty każdemu i wlasnie w 3 minicie meczu Wojtek Tabisziszewski dał prowadzenie swojej drużynie. W 5 minucie rzut wolny dla Galacticos piłkę ustawił Grzegorz Kakozwa zagrywa do Szymczyka i mamy szybką odpowiedź 1-1. Do przerwy padła jeszcze tylko jedna bramka Tomek Płoski zagrywa piłkę przekątna do Pobochy a ten świetnym strzałem za pola karnego zdobywa bramkę.  Po przerwie to już absolutna dominacja Galacticos którzy tak jak tydzień temu w drugiej połowie strzelili 5 bramek nie tracąc żadnej.  Bramki zdobyli Koc - R. Dębski  - T. Płoski po jednej oraz 2 Jan Dolniak który został wybrany mvp meczu. Ostatecznie po tej wygranej zespół Galacticos został liderem i jedyną drużyną która nie doznała jeszcze porażki w obecnym sezonie.

Mvp: Dolniak (Galacticos).

Zmarnowane Talenty - Boanerges (0-2) 1-2

W ostatnim meczu czekał na nas szlagier mecz kolejki czyli lider Zmarnowane Talenty oraz Boanerges. W 12 minucie spotkania świetnym przerzutem za całą linie obrony popisał się Andrzej Dąbek piłkę przejął Paweł Koziorek i mieliśmy wynik 0-1 dla gości. W 29 minucie rzut karny wykorzystał Krawczyk i Boanerges schodziło na przerwę z dobrą zaliczką ale i pechowym urazem Radka Sobola który uniemożliwił mu grę. Druga połowa to już kompletna dominacja Zmarnowanych Talentów którzy raz po raz napierali na zespół Boanerges który odliczał minuty do zakończenia meczu. Szczęście im sprzyjało bo np po jednym ze strzałów piłka odbiła się od obydwu słupków albo nie raz piłkę z lini bramkowej wybijał obrońca Boanerges. W 57 minucie Kalata zagrał do Klimeckiego ale to była tylko honorowa bramka aktualnych mistrzów na więcej zabrakło czasu i po ciężkim boju jakże ważne 3 punkty lądują w rękach zespołu Boanerges który dwoił się i troił w obronie by dowieść ten wynik do końca.

Mvp: Dąbek (Boanerges)