19 kolejka. Świetny mecz Siennej.

Sch Północ - Galacticos (1-1) 2-5

W pierwszym starciu faworytem była ekipa Galacticos która od początku spotkania prowadziła grę lecz musiała uważać na dobrze dysponowany duet Kulik - Magier którzy co jakiś czas groźnie kontrowali. Pierwsza bramkę w 28 minucie zdobył po świetnym podaniu Baraniewskiego zdobył Płoski i gdy wydawało się że takim rezultatem skończymy połowę Kulik zagrał do Biadonia i sędzia zaprosił zawodników na przerwę. W drugą połowę lepiej weszła ekipa Północy Magier zagrał z autu do Kulika a ten świetnym strzałem z głowy dał prowadzenie gospodarzom. Taki wynik utrzymywał się do 49 minuty gdy na 2-2 trafił Gos. Galacticos poszli dalej za ciosem i zdołali strzelic pod koniec jeszcze 3 bramki za sprawą trio Nowak - Płoski - Chochowski. Ostatecznie Galacticos wygrało po dobrym meczu z Sch Północ i zapewniło sobie brązowe medale w obecnej kampani.

Mvp: Płoski (Galacticos)

Rebels - Olympique (4-0) 7-2

W kolejnym starciu faworytem była ekipa Rebels. Po 15 minutach mieliśmy wynik 2-0 dla gospodarzy po świetnych strzałach z rzutu wolnego Maćka Kiełpsza. Do przerwy Rebelsi zdołali trafić jeszcze dwa razy za sprawą duetu Deja - Bartha. Po zmianie stron dwie bramki dla Olympique strzelił Kleszcz ale to było za mało na Rebelsów którzy tego dnia byli dobrze dysponowani czego efektem były strzelone 3 bramki za sprawą trio Deja - W. Polański  - Jan Polański. W ostatniej kolejce Rebelsi zagrają z Imielinem i jeśli uda im się urwać punkty liderowi mogą odebrać upragnione mistrzostwo drużynie Patryka Kakozwy.

Mvp: Maciej Kiełpsz (Rebels)

Haszta Baszta - Los Aspirantos (Walkower) 0-10

Spodziewaliśmy się bardzo ciekawego pojedynku ale dość nieoczekiwanie zespół Haszty który grał jeszcze o 3 miejsce oddał mecz walkowerem z powodu braków kadrowych.

Faithful - Imielin (0-2) 0-6

W kolejnym starciu faworytem była ekipa Imielina która była liderem przed tą kolejką. Dość nieoczekiwanie w zespole Faithfula pojawiło się tylko 5 zawodników i ku zdziwieniu innych kapitanów Imielin nie wyraził zgody by ktoś mógł wspomóc graczy Faithfula którzy zapowiadali ze zaraz powinno dojechać 2 zawodników. Ostatecznie dojechał tylko jeden gracz i to dopiero w 10 minucie gdzie wynik utrzymywał się 0-0. Imielin dopiął swego w 21 minucie a do szatni schodził z wynikiem 2-0 po dwóch trafieniach Wiśniewskiego. Po przerwie obraz gry się nie zmienił lider raz po raz atakowal bramkę rywali ale cudów dokonywał w bramce Jacek Zawisza. Ostatecznie Imielin wygrał 6-0 grając cały mecz z przewaga a do triumfu poprowadził ich Wiśniewski autor 5 bramek. Na koniec wielkie brawa dla ekipy Faithfula za walkę w okrojonym składzie do końca. Z jednej strony są sami sobie winni że przyjechali tylko w 6 osób z drugiej strony lider ewidentnie bał się by ktoś dołączył do ekipy Faithfula co zdziwiło wszystkich obecnych na meczu.

Mvp: Wiśniewski (Imielin)

Boanerges - Sienna (0-1) 0-5

W ostatnim starciu patrząc po składach faworytem była ekipa Boanerges która zjawiła się na meczu w 11 osób. Sienna zjawiła się w 6 osób bez bramkarza ale tu kapitan Boanerges zezwolił na grę wczesniej świetnie dysponowanemu Zawiszy i sędzia zaczął spotkanie. Do przerwy oglądaliśmy 1 bramkę po akcji Wadasa bramkę strzelił Olaf Makowski. Boanerges próbowało atakować ale albo świetnie bronił Zawisza albo kapitalnie w obronie akcje przecinał Dąbek. Ostatecznie Sienna dość niespodziewanie gładko ograła rywali 5-0. Najpierw na 2-0 kapitalnym strzałem w okienko popisał się O. Makowski a później swoje bramki dołożyli Wadas - Kisiel - S. Makowski i Sienna po tym triumfie wskoczyła na 4 miejsce wyprzedzając Boanerges oraz Haszte która przez walkowera ma dodatkowo ujęty (-1punkt).

Mvp: O. Makowski (Sienna)